Originální program Nutriční typologie byl vyvinut předními českými odborníky a je Vám umožněno ho využít výhradně v provozovnách poraden Svět zdraví. Hlavním garantem tohoto programu je Dr. Petr Fořt CSc. Program je využíván i profesionálními lékařskými zařízeními, jako je např. klinika Prevence 2000.

RNDr. Petr Fořt, CSc.

dietolog RNDr. Petr Fořt, CscDietolog RNDr. Petr Fořt, Csc. je zakladatelem komplexní nutriční typologie, která je výsledkem jeho dvacetileté praxe. Díky individuálnímu zaměření se jedná o způsob hubnutí vhodný pro každého, který umožňuje regulaci a udržení optimální váhy.

Autor 20ti knižních publikací, dopisovatel tuzemských časopisů a dvou magazínů polských - Swiat kulturystiky a Kulturystyka i Fitness. Dlouhou dobu ho můžete znát jako spolutvůrce pořadu ČT „Pod pokličkou“.

RNDr. Petr Fořt, CSc. se narodil v roce 1946. Absolvent Přírodovědecké fakulty UK v Praze. Praxe v klinické biochemii a imunochemii na Lékařské fakultě UK v Praze. Praxe 20 let jako vědecký pracovník v oboru fyziologie a dietologie vrcholového sportu. Autor desítek vědeckých prací zabývajících se fyziologií a biochemií v profi-sportu.

Působí jako nezávislý odborník, expert a konzultant pro výživu. Spolupracuje s odbornými lékaři v oblasti preventivní medicíny a při řešení obezity (Centrum preventivní medicíny v Praze) a v anti-ageing medicíně. V soukromém životě a volném čase se aktivně věnuje sportu (tenis, in-line brusle, sjezdové lyžování a fitness).

Video: RNDr. Petr Fořt, Csc. popisuje fungování sítě poraden Světa zdraví

V cerifikovaných poradnách Svět zdraví je Vám k dispozici více než 100 kvalifikovaných odborníků v čele s Lékařskou radou. Všichni z nich jsou připraveni Vám pomoci zhubnout podle zásad nutriční typologie a metodiky Dr. Petra Fořta.

Chci začít hubnout podle zkušeností Dr. Fořta ještě dnes

Poskytovatelem odborných konzultací a provozovatelem poraden je divize Svět zdraví ® společnosti SUNKINS a.s. Cílem působení specialistů Světa zdraví je celková změna návyků klientů s maximálním důrazem na osobní odpovědnost za zdraví své a svých blízkých.