Přijďte se poradit s naším specialistou na jednu z poboček Světa zdraví, která vám nejvíce vyhovuje a přesvědčte se sami, že kombinace individuálního přístupu, vědeckých poznatků a motivace od osobního poradce skutečně funguje.

Objednávka konzultace ve Světě zdraví

Neváhejte a najděte cestu jak se zbavit nadbytečných kil, vnitřního tuku, neforemné postavy, škodlivin v těle, únavy a stresu.

Konzultace trvá cca 45-60 minut a zahrnuje: komplexní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro použití ve zdravotnictví, vzorový jídelníček s individuálními tipy pro efektivní kontrolu váhy, navržení vhodného postupu pro trvalé snížení váhy.

Jak se objednat? Je to snadné!
1. Vyberte si pobočku a vyplňte online formulář níže
2. Zavoláme Vám a domluvíme vhodný termín konzultace
3. Dostavíte se na vybranou pobočku

Využijte svou šanci! První konzultace nyní za akční cenu 200Kč

OBJEDNEJTE SE JEŠTĚ DNES POMOCÍ FORMULÁŘE

načítá se objednávkový formulář

V našich poradnách po celé ČR je Vám k dispozici více než 100 kvalifikovaných specialistů v čele s Lékařskou radou.

V rámci nutriční typologie se nepoužívají žádné komerční redukční dietní systémy nebo výhradně jen 'redukční koktejly'. Užívání potravinových doplňků také není podmínkou. Samozřejmě, že cíleně vybrané doplňky pomohou dosáhnout výsledky rychleji a s menší námahou. Rozhodnete se sami na základě konzultace, která cesta je pro Vás snadnější.

Poskytovatelem odborných konzultací a provozovatelem poraden je divize Svět zdraví ® společnosti SUNKINS a.s. Cílem působení specialistů Světa zdraví je celková změna návyků klientů s maximálním důrazem na osobní odpovědnost za zdraví své a svých blízkých.