Každý jsme jiný, proto i jídelníček by se měl lišit. Nutriční typologie umožňuje určení individuálního typu spalování / metabolismu. Díky němu je dále možné sestavit celodenní jídelníček tak, aby to vedlo k optimálnímu zdraví a ideální tělesné hmotnosti.

      Díky kombinaci tisíciletých zkušeností tradiční indické medicíny, celostní medicíny i poznatků západní medicíny Vám nutriční poradce sestaví jídelníček, který bude vyhovovat vašemu způsobu života, pohybovým aktivitám i případným zdravotním omezením.

Jídelníček od nutričního poradce

      Váš specializovaný poradce na nutriční typologii sestaví jídelníček tak, aby umožnil trvalou redukci váhy bez doprovodného jo-jo efektu. Při výběru je zohledněno portfolio vhodných a nevhodných potravin pro Váš metabolický typ.

      Na základě celkového vyšetření se dozvíte, která jídla jsou pro Vás vhodná a která naopak nejsou. Dá se říci, že budete moci jíst svá normálně oblíbená jídla, ale dojde k úpravě množství jednotlivých potravin. S naším individuálně sestaveným jídelníčkem rozhodně nehladovíte.

Jídelníček hubnutí na míruDoporučené sestavení jídelníčku vychází ze zmapování chyb ve stravování a jejich úpravě podle výsledků typologie včetně přizpůsobení v případě konkrétního potravinového omezení. Jídelníček je tak individuálně 'šitý na míru'. Průběžně také dochází k hodnocení efektu změn ve stravování a případných dalších úprav.

Jednoduše řečeno, po podstoupení celkové diagnostiky metabolické typologie se naučíte zacházet se svým tělem a poznáte, které konkrétní potraviny je nutné v jídelníčku omezit a jaké naopak do stravovacího plánu přidat či začít používat. Významnou pomoc pak přináší použití vysoce kvalitních a cílených potravních doplňků, protože zvyšují biologickou hodnotu stravy a poskytují tělu látky, které využije při snižování váhy a hubnutí.

V našich poradnách po celé ČR je Vám k dispozici více než 100 kvalifikovaných specialistů v čele s Lékařskou radou, od nichž budete čerpat cenné rady pro svůj zdravější život. Díky námi sestavenému jídelníčku se postupně zbavíte nadváhy, vnitřního tuku a neforemné postavy. Kromě toho pocítíte ústup únavy a stresu.

V rámci nutriční typologie se nepoužívají žádné komerční redukční dietní systémy nebo výhradně jen 'redukční koktejly'. Užívání potravinových doplňků také není podmínkou. Samozřejmě, že cíleně vybrané doplňky pomohou dosáhnout výsledky rychleji a s menší námahou. Rozhodnete se sami na základě konzultace, která cesta je pro Vás snadnější.

Chci sestavit individuální jídelníček od nutričního poradce

Poskytovatelem odborných konzultací a provozovatelem poraden je divize Svět zdraví ® společnosti SUNKINS a.s. Cílem působení specialistů Světa zdraví je celková změna návyků klientů s maximálním důrazem na osobní odpovědnost za zdraví své a svých blízkých.